Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Student
Jesteś tu: Student > Polski > Aktualności

13 grudnia konferencja Digital Day

2018-12-10 cwzb kategoria: warsztat spotkanie wykład 

13 grudnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się konferencja i warsztaty w ramach Santander Universidades Digital Day, w których mogą wziąć udział wszyscy studenci, niezależnie od kierunku. W trakcie wydarzeń uczestnicy m.in. posłuchają wykładów na temat trendów i wymagań rynku pracy oraz dowiedzą się jak pracować zgodnie z metodologią Agile.

Nauka, zabawa i nowe znajomości

Podczas Santander Universidades Digital Day odbędzie się wykład przedstawiciela Google – praktyka online marketingu, na temat wpływu technologii cyfrowych na karierę. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak dbać o swoje cyfrowe kompetencje na współczesnym rynku pracy oraz jak zaplanować rozwój zawodowy tak, by maksymalnie wykorzystać swoje mocne strony.

W kolejnej części programu eksperci Santander Bank Polska podzielą się wiedzą o innowacjach i tzw. „zwinnym prowadzeniu projektów” w metodologii Agile. Uczestnikom wydarzenia w Warszawie, Agile Coachowie pokażą Agile od strony praktycznej - podczas nietypowych warsztatów - wspólnej budowy miasta z klocków Lego. Miejsca na warsztacie Lego są ograniczone.

Warto rejestrować się jak najszybciej pod linkiem: https://santander.pl/santanderuniversidades-pl/digitalday.html 


Dla uczestników będzie dostępna także dodatkowa strefa atrakcji (m.in. Wirtualna rzeczywistość, quizy i świąteczne smakołyki).

Bezpłatna konferencja i warsztaty Santander Universidades Digital Day to kolejne z wydarzeń organizowanych w ramach Santander Universidades, przez Santander Bank Polska, który w ramach Grupy już do 20 lat wspiera szkolnictwo wyższe i rozwój społeczności lokalnych na całym świecie aktywizując środowiska naukowe i tworząc platformę do ich integracji ze światem biznesu.

Archiwum