Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Student
Jesteś tu: Student > Polski > Aktualności

Studentka SGH Ambasadorką CSR

2015-02-03 kategoria: inne ambasador 

​Katarzyna Majewska, studentka SGH na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze, została Ambasadorką CSR w programie edukacyjnym Forum Odpowiedzialnego Biznesu – Liga Odpowiedzialnego Biznesu 2014/2015.

Program Liga Odpowiedzialnego Biznesu to jedyny w Polsce program edukacyjny dotyczący CSR. LOB tworzy grupa 21 studentów i studentek - Ambasadorów i Ambasadorek CSR w lokalnych środowiskach.

Uczestnicy mają możliwość uczestniczenia w warsztatach, szkoleniach, zjazdach integracyjno-edukacyjnych oraz spotkaniach z przedstawicielami firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji państwowych zawodowo zajmujących się społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Uczestnicy projektu promują ideę CSR w swoich środowiskach lokalnych poprzez warsztaty, spotkania w szkołach średnich, konferencje, debaty itp.

Jak napisała Aleksandra Nowak, koordynatorka LOB, w liście do prof. Piotra Ostaszewskiego, prorektora SGH ds. dydaktyki i studentów, Katarzyna Majewska wykazuje się otwartością na nowe wyzwania, wysoką kulturą osobistą, samodzielnością. „Jest ambitną osobą, która z łatwością przyswaja wiedzę” – czytamy w liście.  

Archiwum